Tel:+372 675 6332
Slide background

Personaalsed lahendused lähtuvalt kliendi vajadustest

Ecoterm lühitutvustus

Meist

Ecoterm AS on asutatud 1993. aastal

Firma tegevusala on komplektsete automatiseeritud soojussõlmede ja avatavate plaatsoojusvahetite valmistamine. Sõlmede komplekteerimine toimub vastavalt juhtimissüsteemi ISO9001:2008 standarditele. Lisaks kehtivale ISO9001:2008 sertifikaadile on Ecotermil Vene Föderatsiooni sertifikaat SK, KSV, TSV soojussõlmedele.

Vaata sertifikaate lähemalt siit:
Meist 1

Juhtimissüsteemi sertifikaat ISO 9001:2008

Meist 2

Vene Föderatsiooni sertifikaat SK, KSV, TSV soojussõlmedele

Ecoterm soojussõlmed sobivad nii uute kui ka renoveeritavate hoonete soojavee varustuse, küttesüsteemi, ja ventilatsiooniseadmestiku ühendamiseks kaugküttevõrguga või kohaliku soojusallikaga. Automaatjuhtimine tagab hoone soojusttarbivate süsteemide energiasäästliku, pikaajalise ja tõrgeteta töö. Kompaktseid, kvaliteetsetest komponentidest koostatud soojussõlmesid on kerge teisaldada ja paigaldada. Soojussõlmed on kõrge töökindlusega, nende ekspluatatsioonikulud on väikesed ja käsitsemine lihtne.

Soojussõlmedes kasutatakse joodetud või avatava konstruktsiooniga plaatsoojusvaheteid. Soojusvahetid on töökindlad ja sobivad töötamiseks rõhu kuni 3,0 MPa ja soojuskandja temperatuuri kuni 180°C tingimustes. Ecoterm AS poolt valmistatavate soojusvahetite tööplaatide materjaliks on vastavalt vajadusele roostevaba teras, happekindel teras või titaan. Soojussõlmede projekteerimine toimub arvutiprogrammide abil. Järjepidev tootearendus koos tehnoloogiliselt uueneva tootmisprotsessiga tagab valmistatavate seadmete kvaliteedi.
Soojussõlmed tarnitakse tellijale tehases valmistatud komplektse ühendusvalmis seadmena. Ecoterm AS tootmisvõimsused lubavad täita tõsiseid tellimusi kliendile vastuvõetava aja jooksul. Meie soojussõlmed on kui rätseplahendused, mis on valminud vastavalt kliendi vajadustele.

Partnerid

Ecoterm AS

Tel: +372 675 6332 | Reg nr. 10435319 | KMKR nr. EE100125791| eco@ecoterm.ee